AutoBox - dla stolarzy i majsterkowiczów | Multiform24 - Meble na wymiar - Zabrze, Gliwice, Bytom i Tarnowskie góry
facebook
Witaj w multiform24.pl Multiform24.pl Multiform24.pl #htmlcaption Multiform24.pl Kuchnia

Linki:

Partnerzy:

AutoBox- usługa dla stolarzy i majsterkowiczów zastępująca ręczny rozpis formatek meblowych.

Wykonanie zestawienia formatek meblowych to brakujące ogniwo między projektem mebli (wizualizacją lub zwykłym rysunkiem), a rozrysem i rozkrojem płyt meblowych. Do tej pory rozpisanie wymiarów formatek odbywało się "na piechotę" za pomocą kartki i ołówka i wymagało wiedzy o konstrukcji mebli. AutoBox umożliwia zrobienie tego samego o wiele szybciej, bezbłędnie i bez konieczności zagłębiania się w tajniki konstrukcji mebli przez co umożliwia ich wykonanie nawet amatorom.

Dzięki AutoBox po wprowadzeniu danych ogólnych dla poszczególnych mebli otrzymasz wygenerowany na tej podstawie gotowy wykaz wszystkich części składowych w formie gotowych do wydruku zleceń...w kilka minut. Od teraz nie musisz się martwić czy szuflady na pewno nie będą się zacinać i czy wszystkie elementy mebli będą do siebie pasować... bo będą pasować. Otrzymasz gotowy kompletny rozpis elementów do złożenia mebli: formatki płyt meblowych i HDF, formatki frontów MDF, wymiary szyb witryn itd.

Obliczanie szuflad BLUM Tandembox, szuflad HETTICH InnoTech, obliczanie wymiarów frontów itd. nie stanowi problemu. Program jest profesjonalny, elastyczny i wielokrotnie sprawdzony w praktyce.

Co wyróżnia program AutoBox?

  • WIARYGODNOŚĆ - Przetestowaliśmy program na wszelkie możliwe sposoby własnoręcznie w naszym "laboratorium"(więcej)..
  • PROSTA i intuicyjna obsługa, nie trzeba znać środowiska CAD, ani uczyć się zasad wizualizacji, program działa na prostych zasadach pytanie- odpowiedź, pytanie- odpowiedź...
  • SZYBKOŚĆ - po wysłaniu AutoBox otrzymasz gotowe do wydruku wyniki już po kilku minutach i o każdej porze dnia i nocy.
  • NISKIE koszty inwestycyjne - wystarczy klasyczny komputer i zwykły excel z pakietu Office'a 2000 lub nowszego.
  • NISKI koszt - opłata za pierwszy miesiąc wynosi 15zł brutto, dalsze użytkowanie to koszt 30zł na zasadach miesięcznego abonamentu.
  • KOMPATYBILNOŚĆ z systemem e-soma (więcej), gotowe wydruki posiadają składnię umożliwiającą składanie zleceń na materiał cięty za pomocą funcji "import" danych (kopiuj/wklej)

Jak to działa?

Krok 1.
Pobierz program AutoBox. W razie problemów z uruchomieniem skorzystaj z umieszczonego poniżej linku "pomoc".


(pomoc)

Krok 2.
Uruchom program AutoBox, i postępuj zgodnie z zawartymi w nim informacjami. Plik jest uniwersalny i służy nie tylko do generacji wydruków formatek, ale również do wyceny i zamawiania gotowych mebli przez internet... (więcej).

Poniżej przedstawiamy film poglądowy dotyczący konfiguracji i obsługi programu AutoBox...

Krok 3.
Dokonaj wpłaty na nasze konto w wysokości 15 zł (dane do przelewu znajdują się w zakładce kontakt) oraz napisz do nas wiadomość email o treści AKTYWACJA (przesłanie załącznika z potwierdzeniem wpłaty przyspieszy proces). Do 12 godzin od zaksięgowania wpłaty dopiszemy Twój adres e-mail do bazy aktywnych użytkowników - o czym poinformujemy osobną wiadomością.

Krok 4.
Wyślij samodzielnie skonfigurowany AutoBox na nasz adres jako załącznik. Uwaga system rozpoznaje załącznik po nazwie która powinna zawierać frazę AutoBox. Można plik dodatkowo skompresować za pomocą ZIP lub RAR (wówczas również ustaw nazwę pliku skompresowanego jako AutoBox).

Po kilku minutach nasz system wygeneruje zwrotną wiadomość e-mail z AutoBox zawierającym gotowe obliczenia oraz pliki PDF jako tabelki montażowe przygotowane do wydruku - na warsztat, jak i wypełnione na gotowo formularze zleceń. I jeszcze raz- warunkiem zadziałania systemu jest fraza "autobox" zawarta w nazwie załącznika.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym filmem obrazującym sposób działania naszego systemu.

Poniżej przedstawiamy dodatkowe filmy obrazujące poszczególne etapy obsługi.

Ustawienie atrybutów domyślnych.

Określenie zakresu usługi (dotyczy głównie zamawiania gotowych mebli przez internet).

Dodatkowe opcje dla obliczania i wydruku formatek

System i program działa nieprzerwanie od 2009r i jest nieustannie ulepszany i rozszerzany.Zapraszamy do współpracy.

MULTIFORM24.PLrozpis formatek meblowych, oblicz formatki, meble kuchenne zasady wymiarowania, rozkrój płyt meblowych, oblicz wymiary płyt meblowych, kalkulator wymiarów płyt mebli, rozrys formatek, wylicz oblicz licz płyty formatki meble, program do wymiarowania formatek meblowych, oblicz szuflady tandembox hettich blum, oblicz płyty korpusy mebli, oblicz fronty mdf mebli, wymiarowanie formatek szafek kuchennych, jak zwymiarować formatki do szafek kuchennych, przelicz materiał cięty, rozpis wymiarów formatek, szafka kuchenna rozpis elementy elementów, szafka rogowa rozpis formatek, jak obliczyć wymiary płyt na meble fronty, jak zwymiarować formatki do szafek kuchennych? meble kuchenne wykonane samodzielnie, obliczyć wymiary tyłu do szafy, edytor szafek płyt formatek, jak samodzielne wykonać meble kuchenne, do it yourself DiY meble zrób to sam
Strona Multiform24.pl wykorzystuje pliki cookies pełna polityka prywatności plików cookies znajdziesz tutaj
© copyright by Multiform24.pl 2008-2016 - projekt i realizacja visualnet.pl
Meble na wymiar, kuchnie, meble biurowe, szafy i zabudowy wnęk, Divendoor